Základová deska IZODOM

Bezkonkurenční řešení pro váš dům

Základová deska je klíčovým prvkem celé stavby, a proto nabízíme tu nejlepší na trhu. Desku založenou na unikátní stavební technologii vyrábí z materiálu Peripor německá firma BASF.

Úspora

Základová deska IZODOM nabízí až o 80 % lepší tepelnou izolaci než je tomu u jiných typů založení staveb. Ušetříte tím za vytápění domu i na podlahové izolaci, která je již součástí technologie samotné.

Rychlost

Díky unikátnímu designu do sebe jednotlivé komponenty desky hladce zapadnou a základovou desku smontujete i svépomocí - běžně do 3 dnů. Snadno můžete nahradit tradiční základové pásy a zdi.

Záruka

Deska byla úspěšné testována i v zemích s velkým výskytem silných zemětřesení a při správném založení máte jistotu opravdu pevného základu domu.

Uložení

Desku můžete uložit do hloubky menší než 0,5 m. Ubývá tak zemních prací a můžete stavět i v místech s vysokou hladinou podzemní vody.

Hydroizolace

Použitím materiálu Peripor dosáhnete minimální absorpci vody. Nenajdete lepší materiál pro vaší základovou desku.

Skvělá odolnost a jednoduché založení stavby

řez základovou deskou IZODOM
založení základové desky IZODOM

Všechny komponenty základové desky jsou nařezány přesně na míru, při stavbě se proto nevytváří odpad a stavba je tak velmi rychlá.

Variabilní rozměry desky

Tloušťka základové desky je 25 cm, na vaši žádost ji ale můžeme zvýšit až na 40 cm. Za tím účelem používáme speciální komponenty zvyšující okrajovou hranu desky. Navíc ji lze rozšířit také o vnější obrys objektu, čímž zajistíte dodatečnou ochranu proti půdnímu promrzání.

Díky unikátní technologii a materiálu Peripor pak máte 100% jistotu, že nedojde ke špatné konstrukci základů či prasklinám na stavbě. Jedná se tedy o ideální volbu pro stavbu svépomocí.

Potřebujete poradit, jestli je pro vás technologie IZODOM ten správný způsob založení stavby?

Jednoduše se nám ozvěte a domluvte si s námi schůzku.

O materiálu Peripor

struktura materiálu Peripor

Materiál Peripor speciálně vyvinut Německou firmou BASF k vysoké odolnosti a minimální absorpci vlhkosti a vody. Je plně recyklovatelný a lze jej znovu použít např. do betonových směsí.

 

Nasákavost při úplném ponoření je: menší než 1% [%(v/v)]. Materiál o hustotě 40 g/l a slisovaný 300 KPa se řadí mezi nejpevnější materiály tohoto druhu na trhu. Vyznačuje se vysokou pevností na m2.

Kam doporučujeme materiál Peripor

Základové desky

Sklepní prostory

Bazénové konstrukce

Materiál Peripor můžete bez problémů použít na celou konstrukci domu, přesto ho doporučujeme především na zmíněná místa se zvýšenou vlhkostí.

Stavte svépomocí

Chtěli byste zhotovit základovou desku vlastními silami?

Rádi vám dodáme příslušné dokumenty a dovezeme potřebný materiál. Přesto vás chceme upozornit, že jakákoliv neodbornost může způsobit problémy.

Pokud si tedy nejste jistí svými schopnostmi, rádi vám jakkoliv pomůžeme nebo rovnou celou základní desku zhotovíme i s doživotní zárukou.

Potřebujete s čímkoliv poradit, nebo zhotovit cenovou kalkulaci? Jednoduše se ozvěte a domluvte si s námi schůzku.

Ukázky realizací IZODOM

Dokumenty ke stažení

Další informace a technické dokumenty naleznete zde.

Kontaktujte nás

Dotazník